Dlaczego warto zatrudnić robota w sektorze pharma?

Optymalizuj czas pracy i zredukuj źródła powstawania błędów w codziennych obowiązkach pracowników hurtowni farmaceutycznej, podmiotu odpowiedzialnego, importera i wytwórcy leków.

Opowiemy Wam jak wykorzystać roboty Micro Focus RPA w codziennej pracy importera, podmiotu odpowiedzialnego, hurtowni farmaceutycznej i wytwórcy leków. Porozmawiamy o wymaganiach biznesowych i prawnych stojących przed uczestnikami rynku farmaceutycznego oraz o tym czy i w jakim zakresie można wykorzystać cyfrowych pracowników by poprawić efektywność i bezpieczeństwo prawne organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli firm  farmaceutycznych. Uprzejmie prosimy o rejestrację z wykorzystaniem adresu służbowego poczty elektronicznej.
Wszystkim zarejestrowanym uczestnikom, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu we wskazanym terminie zapewnimy możliwość odsłuchania nagranego webinaru w dowolnym czasie.

Agenda:

Wstęp
Czym jest robotyzacja?
Czy robotów należy się obawiać, czy zatrudnienie robota wpływa na bezpieczeństwo danych osobowych?
Wymagania prawne i uwarunkowania biznesowe na przykładzie case study:

  • próbki lekarskie
  • obsługa logistyczna dostaw
  • zgłaszanie działań niepożądanych
  • zarządzanie przetargami i przygotowanie ofert

Sesja pytań i odpowiedzi
Podsumowanie i wnioski
 
Dyskusję będą prowadzić dr Anna Banaszewska, wspólnik Kancelarii Prawo Zdrowie Gospodarka Banaszewska Modro oraz Marcin Kotkowski z firmy ForProgress